O NAS

Nasze priorytety to:

FUNKCJA / FORMA/ EKONOMIA  

Pracownia projektowa architekt studio ilp powstała w 1995 roku.

Głównym celem jest realizacja powierzonych jej zadań projektowych na najwyższym poziomie rozwiązań architektonicznych, przy użyciu najnowszych osiągnięć współczesnej techniki. W ostatnim okresie pracownia wyspecjalizowała się w projektach szpitali, przychodni i innych obiektów służby zdrowia. Wieloletnie doświadczenie i wiedza pozwalają nam projektować nowoczesne i ekonomiczne obiekty.

Zespół architektów i inżynierów firmy architekt studio ilp projektuje także inne obiekty charakteryzujące się zarówno wysokim skomplikowaniem technologicznym jak i prostotą oraz ekonomicznością.

Proponujemy współpracę od etapu koncepcji i analiz przedprojektowych po przez projekty budowlane, wykonawcze aż po projekt wnętrz i nadzór nad budową. Uczestniczymy w uzyskaniu wszelkich decyzji administracyjnych niezbędnych do realizacji inwestycji.

Jako eksperci z dziedziny budownictwa w zakresie dofinansowania inwestycji z funduszy unijnych opracowywujemy dokumentacje na poziomie wymaganym przez jednostki finansujące.

Zapraszamy do współpracy.

dr inż. arch. Beata Kałka